Problemy związane z konkretnymi grami
- Cities in Motion - Wyłączenie przy próbie wczytania zapisanych stanów gry, wymagających zawartości DLC (bez zainstalowanych DLC).
- Venom. Codename: Outbreak - Wyłączanie po intrze, przy dwóch monitorach.
- Star Trek™: Starfleet Command Gold Edition - Gra się nie uruchamia - problem z rozdzielczością
- Game of Thrones: A Telltale Games Series - Po wyjściu z gry, zamykanie procesu potrafi trwać nawet minutę.
- Saint's Row 2 - Gra się nie uruchamia, inne problemy - należy włączyć v-sync.
- Star Trek™: 25th Anniversary - Misja 7: „Vengeance” - problem blokujący grę.
- Star Wars™: Jedi Knight™ - Jedi Academy™ - Migające intro.
- Wings of Prey: Special Edition - Wysokie ustawienia grafiki zablokowane - „Mniej niż 512mb pamięci wideo”
- Convoy - Czarny ekran przy starcie, przy wybranym języku innym niż angielski (Linux).
- Outlaws + A Handful of Missions - Czarny ekran po wczytaniu zapisu pod wodą.
- Outlaws + A Handful of Missions - Filmy odtwarzają się zbyt szybko (Windows XP).
- Darksiders Warmastered Edition - Pusty ekran albo błąd „out of range”.
- LEGO Batman: The Videogame - Nie da się skakać w sekwencjach platformowych.
- Bastion - Wyłączenie przy uruchamianiu na dwóch monitorach.
- F.E.A.R Platinum - Niewidzialny tekst w menu.
- Victor Vran - Przypisanie premii GOG do innej postaci (OSX).
- Hacknet - Potencjalny problem z klientem GOG GALAXY - gra się nie uruchamia.
- WH40K Chaos Gate - Przy rozpoczęciu misji gra się wyłącza.
- Massive Chalice - Zmiana języka tekstu.
- The Witcher 3: Wild Hunt - Instalacja nie powiodła się, kod 10: Błąd odczytu pliku.
- The Witcher 3: Wild Hunt - Gra wychodzi do pulpitu
- Mortal Kombat 1 - Ustawienie kontrolera w grach DOSBox (nawet jeśli gra nie obsługuje joysticka).
- King's Bounty: The Legend - Lokacja Upper Hadar - nie można porozmawiać z postaciami NPC.
- Toonstruck - Przydatne skróty.
- Star Wars Rogue Squadron 3D - Problemy z kontrolerem (joystickiem, gamepadem).
- STAR WARS™ Galactic Battlegrounds Saga - Problemy przy próbie połączenia z LAN.
- Full Spectrum Warrior - Problemy z dźwiękiem na urządzeniach ASUS Xonar.
- STAR WARS™: Rogue Squadron 3D - Problemy z kamerą - kamera się oddala albo w ogóle przestaje się poruszać.
- STAR WARS™: Rogue Squadron 3D - Czarny ekran, jedynie malutkie menu w rogu ekranu.
- STAR WARS™ Republic Commando - Problemy ze stabilnością przy włączonym bump mappingu.
Masz więcej pytań?
Nie znalazłeś odpowiedzi jakiej szukałeś?
Jeśli nie udało Ci się odnaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z naszymi przyjaznymi i kompetentnymi członkami działu pomocy. Doskonale wiemy, że chcesz jak najszybciej wrócić do gry, dlatego staramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości w ciągu 24 godzin.
Zapytaj nas
Potrzebujesz pomocy i być może chcesz poznać nowych przyjaciół?
W GOG-u mamy naprawdę wspaniałą społeczność, która jest zawsze chętna nieść pomóc. Aczkolwiek, upewnij się, że nie udostępniasz prywatnych danych na publicznym forum!
Zapytaj naszej społeczności